Mieszkający we Francji Pacha był naszą miłością od pierwszego wejrzenia. Potomek Białki z Zadymy i Krokusa od Małkuchów odziedziczył po swoich wybitnych rodzicach ich najlepsze cechy. Zawsze imponujący, dostojny, elegancki i przyjazny - zachowywał się jak prawdziwy Pasza.

Pacha jest prawdopodobnie najbardziej utytułowanym podhalanem świata - wywalczył tytuły Zwycięzca Świata, Zwycięzca Europy, Interchampiona, Zwycięzca Klubu, jest championem Polski, Francji, Luksemburga, Belgii, Szwajcarii oraz Holandii. We Francji jest reproduktorem rekomendowanym klasy A.

Zdobył 26 x CACIB, 25 x Zwycięstwo Rasy, wygrywał na najważniejszych wystawach we Francji (także Nationale d’élevage, dwukrotnie Championnat de France)  i w całej Europie.

Pacha jest całkowicie wolny od chorób oczu i dysplazji stawów biodrowych (HD - A1), ma zaliczone testy psychiczne z najlepszym rezultatem - A. Jego dzieci są championami wielu krajów i wygrywają wystawy kontunuując sukcesy taty.

Ogromne sukcesy ringowe nie przewróciły mu w głowie, ale królewską postawę i grację zachowuje nawet podjadając w kuchni rozmaite przysmaki.

>
galeria 1 galeria 2 galeria 3 Karcma - narzeczona Pachy nasze psy szczenięta Na Góralsko Nute
do strony głównej
Prawa autorskie zastrzeżone - kopiowanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie bez zgody autora jest niezgodne z prawem